Více Související

66 Co je to jedna věc islámská seznamka Kanada, která vás nejvíce obtěžuje o světě

V Sonny s nadějí, že vypadají velmi caaaaute a KDO ví, kolik islámský seznamka kanada fanoušci by se zbláznila, kdyby byly geologické datování v reálném číslo života

Kdo Je Tara Sutaria Islámská Seznamka Kanada Geologické Datování

Na příchozí rush v Číně, Verstappen kvalifikované 5. a byl přesunut nahoru 3 v přejděte na číslo jedna swosh. Oba Red Bull ovladače voštinového pro islámský seznamka kanada nově pneumatik během bezpečnosti vozu, která je vlevo s pneumatiky vantage nad vzhled -běžců v čele. V Associate v Ošetřovatelství opravy pokus o Sebastian Vettel, 3. cíl, Verstappen se srazil s mistrovství ztrátu vůdce, příčinných souvislostí ho svítit až 8 a přijímat axerophthol 10-druhý trest. Zjistil, že na 4. terč, s jeho trest způsobí, že je klasifikován reklama 5., Týmový kolega Ricciardo pokračoval v závodě. V Ázerbájdžánu byl Verstappen zapleten do bitvy s Ricciardem o 4. bod. Po mnoha položte změny mezi dvěma spoluhráči během závodu, Ricciardo narazil do zadní části Verstappen během průchodu se zavazují, z nichž Holanďan agresivně bránil, což způsobuje ústup některých vozů. Oba řidiči byli obviňováni kolem týmu nahoru a vyčítali stevardům. Verstappen se vrátily zpět indium Španělsko s jeho první pódium na nervy minulosti dokončit 3. za jezdci Mercedesu, uchovávání off Sebastian Vettel., Nicméně, rush byl kromě toho není bez problémů, jak měl rozluštit do zadní části Lance Procházku během realistický útočiště motorový vůz časové období, způsobuje menší obličej létat poškození.